• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Programma




Programma
23-08-2019

  • 23-08-2019    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 23-08-2019    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 23-08-2019    20:30 uur
  • XL Company
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  •     BK
  • 23-08-2019    21:15 uur
  • Fransen Gerrits
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 23-08-2019    22:00 uur
  • Paerdestal Mode
  • BJC Tools
  • 2e divisie



Programma
30-08-2019

  • 30-08-2019    19:00 uur
  • XL Company
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 30-08-2019    19:45 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 30-08-2019    20:30 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 30-08-2019    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 30-08-2019    22:00 uur
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie



Programma
06-09-2019

  • 06-09-2019    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 06-09-2019    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 06-09-2019    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 06-09-2019    21:15 uur
  • XL Company
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 06-09-2019    22:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie



Programma
13-09-2019

  • 13-09-2019    19:00 uur
  • XL Company
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPA
  • 13-09-2019    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  •     BPA
  • 13-09-2019    20:30 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Machinehandel van den Biggelaar
  •     BPB
  • 13-09-2019    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  •     BPB
  • 13-09-2019    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Keyang Power Tools
  •     BPC



Programma
20-09-2019

  • 20-09-2019    19:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 20-09-2019    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 20-09-2019    20:30 uur
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 20-09-2019    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 20-09-2019    22:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie



Programma
27-09-2019

  • 27-09-2019    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 27-09-2019    19:45 uur
  • XL Company
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 27-09-2019    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 27-09-2019    21:15 uur
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 27-09-2019    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie



Programma
04-10-2019

  • 04-10-2019    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 04-10-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 04-10-2019    20:30 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 04-10-2019    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 04-10-2019    22:00 uur
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie



Programma
11-10-2019

  • 11-10-2019    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  •     BPC
  • 11-10-2019    19:45 uur
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  •     BPD
  • 11-10-2019    20:30 uur
  • Paerdestal Mode
  • Fransen Gerrits
  •     BPD
  • 11-10-2019    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPA
  • 11-10-2019    22:00 uur
  • XL Company
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPA



Programma
18-10-2019

  • 18-10-2019    19:00 uur
  • Pellikaan
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 18-10-2019    19:45 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 18-10-2019    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 18-10-2019    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 18-10-2019    22:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
25-10-2019

  • 25-10-2019    19:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 25-10-2019    19:45 uur
  • Keyang Power Tools
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 25-10-2019    20:30 uur
  • Pellikaan
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 25-10-2019    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 25-10-2019    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie



Programma
01-11-2019

  • 01-11-2019    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 01-11-2019    19:45 uur
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 01-11-2019    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 01-11-2019    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 01-11-2019    22:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie



Programma
08-11-2019

  • 08-11-2019    19:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  •     BPB
  • 08-11-2019    19:45 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • BJC Tools
  •     BPB
  • 08-11-2019    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPC
  • 08-11-2019    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Bouwbedrijf Versteegden
  •     BPC
  • 08-11-2019    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
15-11-2019

  • 15-11-2019    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 15-11-2019    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 15-11-2019    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 15-11-2019    21:15 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 15-11-2019    22:00 uur
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie



Programma
22-11-2019

  • 22-11-2019    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 22-11-2019    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 22-11-2019    20:30 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 22-11-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 22-11-2019    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
29-11-2019

  • 29-11-2019    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 29-11-2019    19:45 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 29-11-2019    20:30 uur
  • XL Company
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 29-11-2019    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 29-11-2019    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie



Programma
06-12-2019

  • 06-12-2019    19:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  •     BPA
  • 06-12-2019    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPA
  • 06-12-2019    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  •     BPD
  • 06-12-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Fransen Gerrits
  •     BPD
  • 06-12-2019    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  •     BPB



Programma
13-12-2019

  • 13-12-2019    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 13-12-2019    19:45 uur
  • Pellikaan
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 13-12-2019    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 13-12-2019    21:15 uur
  • Paerdestal Mode
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 13-12-2019    22:00 uur
  • BJC Tools
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie



Programma
20-12-2019

  • 20-12-2019    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 20-12-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 20-12-2019    20:30 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 20-12-2019    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 20-12-2019    22:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • XL Company
  • 1e divisie



Programma
03-01-2020

  • 03-01-2020    19:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 03-01-2020    19:45 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 03-01-2020    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 03-01-2020    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 03-01-2020    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
10-01-2020

  • 10-01-2020    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  •     BPB
  • 10-01-2020    19:45 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPC
  • 10-01-2020    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  •     BPC
  • 10-01-2020    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPA
  • 10-01-2020    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • XL Company
  •     BPA



Programma
17-01-2020

  • 17-01-2020    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 17-01-2020    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 17-01-2020    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 17-01-2020    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 17-01-2020    22:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie



Programma
24-01-2020

  • 24-01-2020    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 24-01-2020    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 24-01-2020    20:30 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 24-01-2020    21:15 uur
  • Paerdestal Mode
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 24-01-2020    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie



Programma
31-01-2020

  • 31-01-2020    19:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 31-01-2020    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 31-01-2020    20:30 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 31-01-2020    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 31-01-2020    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Pellikaan
  • 2e divisie



Programma
07-02-2020

  • 07-02-2020    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Paerdestal Mode
  •     BPD
  • 07-02-2020    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  •     BPD
  • 07-02-2020    20:30 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • XL Company
  •     BPA
  • 07-02-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPA
  • 07-02-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
14-02-2020

  • 14-02-2020    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 14-02-2020    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 14-02-2020    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 14-02-2020    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • 2e divisie
  • 14-02-2020    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 2e divisie



Programma
21-02-2020

  • 21-02-2020    19:00 uur
  • Carnaval
  •     BK



Programma
28-02-2020

  • 28-02-2020    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 28-02-2020    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 28-02-2020    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 28-02-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 28-02-2020    22:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie



Programma
06-03-2020

  • 06-03-2020    19:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 06-03-2020    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    22:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie



Programma
13-03-2020

  • 13-03-2020    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    20:30 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    21:15 uur
  • Keyang Power Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Pellikaan
  • 2e divisie



Programma
20-03-2020

  • 20-03-2020    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    20:30 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 20-03-2020    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
27-03-2020

  • 27-03-2020    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 27-03-2020    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 27-03-2020    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 27-03-2020    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 27-03-2020    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2e divisie



Programma
03-04-2020

  • 03-04-2020    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 03-04-2020    19:45 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    22:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie



Programma
17-04-2020

  • 17-04-2020    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
24-04-2020

  • 24-04-2020    19:00 uur
  • Beker Klein
  •     BK



Programma
01-05-2020

  • 01-05-2020    19:00 uur
  • Beker Groot
  •     BK



Programma
08-05-2020

  • 08-05-2020    19:00 uur
  • Inhaal
  •     BK



Programma
15-05-2020

  • 15-05-2020    19:00 uur
  • Inhaal PD
  •     BK



Programma
22-05-2020

  • 22-05-2020    19:00 uur
  • Seizoensafsluiting
  •     BK