• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Uitslagen Bekercompetitie




Poule A

  • 28-09-2018    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1 - 9
  • 28-09-2018    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Paerdestal Mode
  • 2 - 2
  • 26-10-2018    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 7 - 3
  • 26-10-2018    22:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  • 5 - 4
  • 04-01-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 6 - 6
  • 04-01-2019    20:30 uur
  • Paerdestal Mode
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 0 - 9



Poule B

  • 28-09-2018    20:30 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 2 - 3
  • 28-09-2018    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 0 - 3
  • 23-11-2018    19:00 uur
  • XL Company
  • Café t Schansoord 2
  • 5 - 3
  • 23-11-2018    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 5 - 3
  • 04-01-2019    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café t Schansoord 2
  • 10 - 0
  • 15-02-2019    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 3 - 5



Poule C

  • 28-09-2018    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 7 - 2
  • 26-10-2018    19:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 3 - 3
  • 23-11-2018    20:30 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • 1 - 5
  • 23-11-2018    21:15 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2 - 1
  • 01-02-2019    19:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 3
  • 01-02-2019    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 1 - 3



Poule D

  • 26-10-2018    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  • 13 - 1
  • 26-10-2018    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • 0 - 3
  • 23-11-2018    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2 - 3
  • 04-01-2019    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Pellikaan
  • 6 - 2
  • 01-02-2019    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • BJC Tools
  • 7 - 1
  • 01-02-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 1