• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Uitslagen Bekercompetitie




Poule A

  • 13-09-2019    19:00 uur
  • XL Company
  • Vissers-Ploegmakers
  • 14 - 0
  • 11-10-2019    21:15 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Vissers-Ploegmakers
  • 5 - 2
  • 11-10-2019    20:30 uur
  • XL Company
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2 - 1
  • 30-10-2019    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 2
  • 06-12-2019    19:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 4 - 5
  • 06-12-2019    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 0 - 6
  • 10-01-2020    21:15 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 9 - 2
  • 10-01-2020    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • XL Company
  • 2 - 9
  • 07-02-2020    20:30 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • 4 - 7
  • 07-02-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 4



Poule B

  • 30-10-2019    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 5 - 1
  • 30-10-2019    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 4 - 7
  • 08-11-2019    19:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 13 - 2
  • 08-11-2019    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • BJC Tools
  • 3 - 3
  • 06-12-2019    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 3 - 0
  • 10-01-2020    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 2 - 22



Poule C

  • 11-10-2019    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 4 - 1
  • 30-10-2019    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Keyang Power Tools
  • 0 - 3
  • 08-11-2019    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 2 - 2
  • 08-11-2019    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 5
  • 10-01-2020    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • 4 - 2
  • 17-01-2020    19:45 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 0 - 5



Poule D

  • 11-10-2019    19:45 uur
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • 8 - 1
  • 08-11-2019    22:00 uur
  • Agri-tec
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 2
  • 06-12-2019    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • 1 - 3
  • 06-12-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 5
  • 07-02-2020    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Agri-tec
  • 2 - 6
  • 07-02-2020    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 9 - 3