• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Competitie uitslagen




Uitslagen
16-04-2021

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Keyang Power Tools
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -



Uitslagen
09-04-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -



Uitslagen
26-03-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • -



Uitslagen
19-03-2021

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -



Uitslagen
12-03-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Fransen Gerrits
  • -



Uitslagen
05-03-2021

  • 19:00 uur             BPC
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • BJC Tools
  • -
  • 19:45 uur             BPC
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 20:30 uur             BPD
  • Agri-tec
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 21:15 uur             BPD
  • XL Company
  • Pellikaan
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
26-02-2021

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • BJC Tools
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • -



Uitslagen
19-02-2021

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • XL Company
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -



Uitslagen
12-02-2021

  • 19:00 uur             BK
  • Carnaval
  • -



Uitslagen
05-02-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  • -



Uitslagen
29-01-2021

  • 19:00 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 20:30 uur             BPB
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 21:15 uur             BPB
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
22-01-2021

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Agri-tec
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Keyang Power Tools
  • -



Uitslagen
15-01-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -



Uitslagen
08-01-2021

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Agri-tec
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • -



Uitslagen
01-01-2021

  • 19:00 uur             BK
  • Nieuwjaar
  • -



Uitslagen
25-12-2020

  • 19:00 uur             BK
  • Kerstmis
  • -



Uitslagen
18-12-2020

  • 19:00 uur             BPD
  • Pellikaan
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 19:45 uur             BPD
  • Agri-tec
  • XL Company
  • -
  • 20:30 uur             BPA
  • Schansoord / Baantreffers
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 21:15 uur             BPC
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
11-12-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 21:15 uur             BPC
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
04-12-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • XL Company
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • -



Uitslagen
27-11-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Pellikaan
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Keyang Power Tools
  • -



Uitslagen
20-11-2020

  • 19:00 uur             BPB
  • Keyang Power Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 19:45 uur             BPB
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -
  • 20:30 uur             BPA
  • Fransen Gerrits
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 21:15 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -



Uitslagen
13-11-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Agri-tec
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • -



Uitslagen
06-11-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Pellikaan
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -



Uitslagen
30-10-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Agri-tec
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • XL Company
  • -



Uitslagen
23-10-2020

  • 19:00 uur             BPC
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 19:45 uur             BPC
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • -
  • 20:30 uur             BPD
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  • -
  • 21:15 uur             BPD
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
16-10-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Pellikaan
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Agri-tec
  • -



Uitslagen
09-10-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Agri-tec
  • 4 - 5
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 5 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 3 - 3
  • 21:15 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Keyang Power Tools
  • 4 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 3 - 3



Uitslagen
02-10-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 2 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 3 - 6
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 2
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 6 - 3
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 0 - 3



Uitslagen
25-09-2020

  • 19:00 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 8
  • 19:45 uur             BPA
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • 4 - 4
  • 20:30 uur             BPB
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Keyang Power Tools
  • 2 - 8
  • 21:15 uur             BPB
  • Van Lieshout Specicon
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 4 - 8
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
18-09-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 15 - 8
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Vissers-Ploegmakers
  • 1 - 5
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 5 - 2
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 3 - 0



Uitslagen
11-09-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 5 - 1
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 3 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 3 - 4
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
04-09-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Van Lieshout Specicon
  • 5 - 4
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • BJC Tools
  • 2 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Vissers-Ploegmakers
  • 5 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2 - 3
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Fransen Gerrits
  • 7 - 2