• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Competitie uitslagen




Uitslagen
22-05-2020

  • 19:00 uur             BK
  • Seizoensafsluiting
  • -



Uitslagen
15-05-2020

  • 19:00 uur             BK
  • Inhaal PD
  • -



Uitslagen
08-05-2020

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
01-05-2020

  • 19:00 uur             BK
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 19:15 uur             BK
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 20:30 uur             BK
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Agri-tec
  • -
  • 21:15 uur             BK
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Fransen Gerrits
  • -



Uitslagen
24-04-2020

  • 19:00 uur             BK
  • Installatiebedrijf M. Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 19:45 uur             BK
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • -
  • 20:30 uur             BK
  • Keyang Power Tools
  • van Lieshout specicon
  • -
  • 21:15 uur             BK
  • Café t Schansoord 2
  • Pellikaan
  • -



Uitslagen
17-04-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • BJC Tools
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -



Uitslagen
03-04-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Café t Schansoord 2
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • XL Company
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • -



Uitslagen
27-03-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • -



Uitslagen
20-03-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Agri-tec
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • -
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -



Uitslagen
13-03-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • -
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • -
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Pellikaan
  • -



Uitslagen
06-03-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Keyang Power Tools
  • 3 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  • 4 - 1
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • BJC Tools
  • 7 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café t Schansoord 2
  • 1 - 5
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 6 - 3



Uitslagen
28-02-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • 4 - 6
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Café t Schansoord 2
  • 8 - 0
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 10 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 8
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 6 - 2



Uitslagen
21-02-2020

  • 19:00 uur             BK
  • Carnaval
  • -



Uitslagen
14-02-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 1 - 2
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Vissers-Ploegmakers
  • 9 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 2
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • 0 - 7
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 4 - 4



Uitslagen
07-02-2020

  • 19:00 uur             BPD
  • Pellikaan
  • Agri-tec
  • 2 - 6
  • 19:45 uur             BPD
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 9 - 3
  • 20:30 uur             BPA
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • 4 - 7
  • 21:15 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 4
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
31-01-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • 7 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 5 - 4
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • 2 - 5
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1 - 5
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Pellikaan
  • 1 - 17



Uitslagen
24-01-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 3 - 4
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Pellikaan
  • 1 - 7
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Vissers-Ploegmakers
  • 3 - 4
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 0
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 16 - 5



Uitslagen
17-01-2020

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 5
  • 19:45 uur             BPC
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 0 - 5
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • XL Company
  • 2 - 14
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  • 3 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Schansoord / Baantreffers
  • 6 - 6



Uitslagen
10-01-2020

  • 19:00 uur             BPB
  • BJC Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 2 - 22
  • 19:45 uur             BPC
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • 4 - 2
  • 20:30 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • XL Company
  • 2 - 9
  • 21:15 uur             BPA
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 9 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Fransen Gerrits
  • 6 - 5



Uitslagen
03-01-2020

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Schansoord / Baantreffers
  • 5 - 9
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 2 - 3
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 4 - 4
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Pellikaan
  • 2 - 5
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 1 - 8



Uitslagen
20-12-2019

  • 19:00 uur             BK
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 5 - 7
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Fransen Gerrits
  • 4 - 10
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Agri-tec
  • 5 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • XL Company
  • 1 - 2



Uitslagen
13-12-2019

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1 - 15
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 1 - 6
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Vissers-Ploegmakers
  • 11 - 2
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Van Lieshout Specicon
  • 11 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Café t Schansoord 2
  • 13 - 0



Uitslagen
06-12-2019

  • 19:00 uur             BPA
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 4 - 5
  • 19:45 uur             BPA
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 0 - 6
  • 20:30 uur             BPD
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • 1 - 3
  • 21:15 uur             BPD
  • Pellikaan
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 5
  • 22:00 uur             BPB
  • Schansoord / Baantreffers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 3 - 0



Uitslagen
29-11-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 6 - 3
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Van Lieshout Specicon
  • 4 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Schansoord / Baantreffers
  • 4 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Keyang Power Tools
  • 3 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2 - 4



Uitslagen
22-11-2019

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Schansoord / Baantreffers
  • 2 - 8
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • 0 - 4
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 15 - 3
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 8 - 3
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 5 - 3



Uitslagen
15-11-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 3
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 5 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 0 - 3
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 4 - 4



Uitslagen
08-11-2019

  • 19:00 uur             BPB
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 13 - 2
  • 19:45 uur             BPB
  • Schansoord / Baantreffers
  • BJC Tools
  • 3 - 3
  • 20:30 uur             BPC
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 2 - 2
  • 21:15 uur             BPC
  • Café t Schansoord 2
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 5
  • 22:00 uur             BPD
  • Agri-tec
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 2



Uitslagen
01-11-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 3 - 1
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1 - 4
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Schansoord / Baantreffers
  • 0 - 3
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Keyang Power Tools
  • 1 - 7



Uitslagen
30-10-2019

  • 19:00 uur             BPA
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 2
  • 19:45 uur             BPB
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 5 - 1
  • 20:30 uur             BPB
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 4 - 7
  • 21:15 uur             BPC
  • Café t Schansoord 2
  • Keyang Power Tools
  • 0 - 3
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 4 - 3



Uitslagen
25-10-2019

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 0 - 8
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Schansoord / Baantreffers
  • 2 - 7
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Agri-tec
  • 2 - 0
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Fransen Gerrits
  • 0 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 5



Uitslagen
18-10-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • BJC Tools
  • 5 - 3
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Agri-tec
  • 3 - 8
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 5
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2 - 2



Uitslagen
11-10-2019

  • 19:00 uur             BPC
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 4 - 1
  • 19:45 uur             BPD
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • 8 - 1
  • 20:30 uur             BPA
  • XL Company
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2 - 1
  • 21:15 uur             BPA
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Vissers-Ploegmakers
  • 5 - 2
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
04-10-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Café t Schansoord 2
  • 8 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • 4 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Agri-tec
  • 0 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 5 - 0
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 1



Uitslagen
27-09-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 5
  • 19:45 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 4 - 1
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 4 - 2
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 5 - 2



Uitslagen
20-09-2019

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 8 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 3 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • 7 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café t Schansoord 2
  • 4 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Agri-tec
  • 6 - 5



Uitslagen
13-09-2019

  • 19:00 uur             BPA
  • XL Company
  • Vissers-Ploegmakers
  • 14 - 0



Uitslagen
06-09-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café t Schansoord 2
  • 3 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • 2 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Agri-tec
  • 4 - 0
  • 21:15 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1 - 1
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 10 - 3



Uitslagen
30-08-2019

  • 19:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Keyang Power Tools
  • 4 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 7 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 4 - 3
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 4 - 3
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 2



Uitslagen
23-08-2019

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 5 - 2
  • 19:45 uur             BK
  • XL Company
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Café t Schansoord 2
  • 6 - 3
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Agri-tec
  • BJC Tools
  • 3 - 1
  • 23:59 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Van Lieshout Specicon
  • 3 - 0