• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Competitie uitslagen




Uitslagen
02-12-2022

  • 19:00 uur             BPA
  • Keyang Power Tools
  • Fransen Gerrits
  • -
  • 19:45 uur             BPC
  • Agri-tec
  • BJC Tools
  • -
  • 20:30 uur             BPD
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Broadway
  • -
  • 21:15 uur             BPB
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 22:00 uur             BK
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
25-11-2022

  • 19:00 uur             BK
  • Wedstrijd Nederlands Elftal
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
18-11-2022

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
11-11-2022

  • 19:00 uur             BPC
  • XL Company
  • BJC Tools
  • -
  • 19:45 uur             BPB
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • -
  • 20:30 uur             BPD
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Schansoord / Baantreffers
  • -
  • 21:15 uur             BPD
  • Broadway
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
04-11-2022

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Broadway
  • Vissers-Ploegmakers
  • 1 - 10
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • XL Company
  • 2 - 6
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 2 - 3
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Van Lieshout Specicon
  • 5 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • 3 - 4



Uitslagen
28-10-2022

  • 19:00 uur             BPC
  • XL Company
  • Agri-tec
  • 3 - 0
  • 19:45 uur             BPD
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 2 - 10
  • 20:30 uur             BPA
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 2
  • 21:15 uur             BPD
  • Broadway
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1 - 3
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
21-10-2022

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Fransen Gerrits
  • 6 - 6
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 1 - 4
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Agri-tec
  • XL Company
  • 2 - 5
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broadway
  • 13 - 2
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
14-10-2022

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Agri-tec
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 3 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broadway
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 18
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Keyang Power Tools
  • Schansoord / Baantreffers
  • 3 - 3
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
07-10-2022

  • 19:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Keyang Power Tools
  • 4 - 8
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Agri-tec
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 3 - 1
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 0
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
30-09-2022

  • 19:00 uur             BPB
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Van Lieshout Specicon
  • 7 - 4
  • 19:45 uur             BPA
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • 3 - 3
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur             BPB
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 0
  • 22:00 uur             BPD
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • 4 - 4



Uitslagen
23-09-2022

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Agri-tec
  • 2 - 5
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 1
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • 4 - 6
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
16-09-2022

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 1
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 6 - 1
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  • 2 - 7
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
09-09-2022

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Schansoord / Baantreffers
  • Agri-tec
  • 3 - 6
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Fransen Gerrits
  • 1 - 7
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -