• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Programma




Programma
06-03-2020

  • 06-03-2020    19:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 06-03-2020    19:45 uur
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 06-03-2020    22:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie



Programma
13-03-2020

  • 13-03-2020    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    20:30 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    21:15 uur
  • Keyang Power Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1e divisie
  • 13-03-2020    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Pellikaan
  • 2e divisie



Programma
20-03-2020

  • 20-03-2020    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    20:30 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 20-03-2020    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 20-03-2020    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
27-03-2020

  • 27-03-2020    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 27-03-2020    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 27-03-2020    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 27-03-2020    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 27-03-2020    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2e divisie



Programma
03-04-2020

  • 03-04-2020    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 03-04-2020    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 03-04-2020    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
17-04-2020

  • 17-04-2020    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 17-04-2020    22:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie



Programma
24-04-2020

  • 24-04-2020    19:00 uur
  • Beker Klein
  •     BK



Programma
01-05-2020

  • 01-05-2020    19:00 uur
  • Beker Groot
  •     BK



Programma
08-05-2020

  • 08-05-2020    19:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
15-05-2020

  • 15-05-2020    19:00 uur
  • Inhaal PD
  •     BK



Programma
22-05-2020

  • 22-05-2020    19:00 uur
  • Seizoensafsluiting
  •     BK