• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Programma




Programma
02-12-2022

  • 02-12-2022    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Fransen Gerrits
  •     BPA
  • 02-12-2022    19:45 uur
  • Agri-tec
  • BJC Tools
  •     BPC
  • 02-12-2022    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Broadway
  •     BPD
  • 02-12-2022    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  •     BPB
  • 02-12-2022    22:00 uur
  •     BK



Programma
09-12-2022

  • 09-12-2022    19:00 uur
  • Wedstrijd Nederlands Elftal
  •     BK
  • 09-12-2022    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 09-12-2022    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 09-12-2022    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 09-12-2022    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
16-12-2022

  • 16-12-2022    19:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 16-12-2022    19:45 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 16-12-2022    20:30 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 16-12-2022    21:15 uur
  • Broadway
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2e divisie
  • 16-12-2022    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie



Programma
23-12-2022

  • 23-12-2022    19:00 uur
  • Kerstmis
  •     BK
  • 23-12-2022    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 23-12-2022    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 23-12-2022    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 23-12-2022    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
30-12-2022

  • 30-12-2022    19:00 uur
  • Kerstmis
  •     BK
  • 30-12-2022    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 30-12-2022    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 30-12-2022    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 30-12-2022    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
06-01-2023

  • 06-01-2023    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  •     BPB
  • 06-01-2023    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 06-01-2023    20:30 uur
  • Agri-tec
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 06-01-2023    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broadway
  • 2e divisie
  • 06-01-2023    22:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie



Programma
13-01-2023

  • 13-01-2023    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  •     BPB
  • 13-01-2023    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 13-01-2023    20:30 uur
  • Broadway
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 13-01-2023    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 13-01-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
20-01-2023

  • 20-01-2023    19:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 20-01-2023    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 20-01-2023    20:30 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 20-01-2023    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 20-01-2023    22:00 uur
  • BJC Tools
  • Broadway
  • 2e divisie



Programma
27-01-2023

  • 27-01-2023    19:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 27-01-2023    19:45 uur
  • Agri-tec
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 27-01-2023    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 27-01-2023    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 27-01-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
03-02-2023

  • 03-02-2023    19:00 uur
  • Pronkzitting
  •     BK
  • 03-02-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 03-02-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 03-02-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 03-02-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
10-02-2023

  • 10-02-2023    19:00 uur
  • Pronkzitting
  •     BK
  • 10-02-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 10-02-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 10-02-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 10-02-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
17-02-2023

  • 17-02-2023    19:00 uur
  • Carnaval
  •     BK
  • 17-02-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 17-02-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 17-02-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 17-02-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
24-02-2023

  • 24-02-2023    19:00 uur
  • kleine beker
  •     BK
  • 24-02-2023    19:45 uur
  •     BK
  • 24-02-2023    20:30 uur
  •     BK
  • 24-02-2023    21:15 uur
  •     BK
  • 24-02-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
03-03-2023

  • 03-03-2023    19:00 uur
  • XL Company
  • Agri-tec
  • 1e divisie
  • 03-03-2023    19:45 uur
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 03-03-2023    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 03-03-2023    21:15 uur
  • Fransen Gerrits
  • Broadway
  • 2e divisie
  • 03-03-2023    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
10-03-2023

  • 10-03-2023    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 10-03-2023    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 10-03-2023    20:30 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 10-03-2023    21:15 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broadway
  • 2e divisie
  • 10-03-2023    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie



Programma
17-03-2023

  • 17-03-2023    19:00 uur
  • XL Company
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 17-03-2023    19:45 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 17-03-2023    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 17-03-2023    21:15 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Agri-tec
  • 1e divisie
  • 17-03-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
24-03-2023

  • 24-03-2023    19:00 uur
  • grote beker
  •     BK
  • 24-03-2023    19:45 uur
  •     BK
  • 24-03-2023    20.30 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 24-03-2023    21:15 uur
  •     BK
  • 24-03-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
31-03-2023

  • 31-03-2023    19:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 31-03-2023    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 31-03-2023    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2e divisie
  • 31-03-2023    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 31-03-2023    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie



Programma
07-04-2023

  • 07-04-2023    19:00 uur
  • Pasen
  •     BK
  • 07-04-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 07-04-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 07-04-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 07-04-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
14-04-2023

  • 14-04-2023    19:00 uur
  • Agri-tec
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 14-04-2023    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 14-04-2023    20:30 uur
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 14-04-2023    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Broadway
  • 2e divisie
  • 14-04-2023    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie



Programma
21-04-2023

  • 21-04-2023    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 21-04-2023    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Agri-tec
  • 1e divisie
  • 21-04-2023    20:30 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 21-04-2023    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2e divisie
  • 21-04-2023    22:00 uur
  • BJC Tools
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie



Programma
28-04-2023

  • 28-04-2023    19:00 uur
  • Koningsdag (27 april)
  •     BK
  • 28-04-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 28-04-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 28-04-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 28-04-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
05-05-2023

  • 05-05-2023    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broadway
  • 2e divisie
  • 05-05-2023    19:45 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 05-05-2023    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Agri-tec
  • 1e divisie
  • 05-05-2023    21:15 uur
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 05-05-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
12-05-2023

  • 12-05-2023    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2e divisie
  • 12-05-2023    19:45 uur
  • Broadway
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 12-05-2023    20:30 uur
  • XL Company
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 12-05-2023    21:15 uur
  • Fransen Gerrits
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 12-05-2023    22:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
19-05-2023

  • 19-05-2023    19:00 uur
  •     BK
  • 19-05-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 19-05-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 19-05-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 19-05-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
26-05-2023

  • 26-05-2023    19:00 uur
  • Afsluiting
  •     BK
  • 26-05-2023    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 26-05-2023    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 26-05-2023    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 26-05-2023    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -